EDDwięcej

Konkursywięcej

Szlakiwięcej

Galeriewięcej
 
Opolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa i Opolski Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa zapraszają do wzięcia udziału w zorganizowanym po raz kolejny konkursie "Budowa Roku Opolszczyzny 2019". Celem konkursu jest promowanie najlepszej prowadzonej w gminach i miastach województwa opolskiego budowy, która została zakończona w 2019 r. Dzięki konkursowi będzie można pokazać najlepsze rozwiązania budownictwa kubaturowego (mieszkaniowego, przemysłowego i społecznego), infrastruktury technicznej (drogowej, mostów, wodociągów etc.) oraz odbudowy i renowacji obiektów przemysłowych.
Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgodnie z przyjętym regulaminem zamieszczonym na stronie: www.opl.piib.org.pl obowiązuje tylko opłata wpisowa.
Biura projektów i firmy wykonawcze mogą także zgłaszać kandydatów do tytułu "Inżynier Roku" za zaprojektowanie lub zrealizowanie w 2019 r. ciekawej budowy na terenie woj. opolskiego.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 listopada 2020 r. Uroczyste podsumowanie konkursu połączone z wręczeniem dyplomów i statuetek planowane jest podczas spotkania noworocznego w dniu 08 stycznia 2021 r.

 

bip

 

PUBLIKACJE
O ZABYTKACH OPOLSZCZYZNY

Poradnik strona tytuowa

Zachęcamy do przeczytania poradnika  Więcej >>

 

link

 

ZABYTEK CHRONIONY
PRAWEM